Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ne kemi ardhur për paqe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TracK

avatar

Numri i postimeve : 110
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Ne kemi ardhur për paqe   Sat Jan 01, 2011 4:59 am

Ne kemi ardhur për paqe

Shikoni kete publicitet te BBC, qe bene promovimin nepermjet nje mesazhi te maskuar subtil per "vellezerit tone hapesinore", një seri e programeve rreth fuqise se internetit:
Ky publicitet ndodhet kudo, na prek dhe ndikon te te gjithe, semundjet, lufterat, ekologjia dhe jashtetokesoret, kjo duke bere nje krahasim me "ne kemi ardhur per paqe", "ne jemi ne kontakt të drejtperdrejtëe me udheheqesite tuaj" ... kjo do te thote qe rendin i ri botëror .. eshte duke u pergatitur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ne kemi ardhur për paqe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Mistere :: Konspiracion-
Kërce tek: