Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Nje nate tek veshtroja qiellin pashe dicka...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TracK

avatar

Numri i postimeve : 110
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Nje nate tek veshtroja qiellin pashe dicka...   Wed Dec 22, 2010 11:47 pm

Nje nate tek veshtroja qiellin pashe dicka...


Kete vere ika ne Sarande me pushime ( ne BORSH me sakte, nje fshat i Sarandes ).

Dhe nga ora 12 e nates dola jashte dhe hodha syte nga qielli. Me habiti fakti qe ishte jashtzakonisht i kthjellet dhe mund te shikoja yje pa fund, s'kisha pare ndonjehere aq shume yje. "Kishin pushtuar qiellin". Ishte vertet bukur. Nejse...

Kur papritur dicka ne qiell filloi te binte. Si nje meteor ( por shume avash dhe me nje ndricim qe zbehej cdo sekond qe kalonte ).

Por ne nje moment ndaloi, ndricimi u forcua deri 6 ose 7 here me shume se i nje ylli te zakonshem qe shkelqen, dhe filloj te levizte me nje shpejtesi te madhe ne vije te drejte dhe here here zik-zake. Me pas u zhduk ne drejtim te maleve.

S'kisha pare ndonjehere dicka te tille, ishte dicka fantastike / misterioze. Menjehere mendova se ishte UFO dhe jo ndonje OBJEKT fluturues tokesor.

Kjo eshte historia ime personale dhe jo e mare diku ne net.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nje nate tek veshtroja qiellin pashe dicka...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Paranormale :: Ufologji-
Kërce tek: