Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thirrja e shpirtit te gabuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Thirrja e shpirtit te gabuar   Sat Jan 01, 2011 12:58 pm

Thirrja e shpirtit te gabuarKjo histori bazohet ne nje ngjarje te vertete nga nje student ne maqedoni.
Me nje mbremje mblidhen shoket te nje studenti ne nje shtepi ku ishte duke banuar me qira, kurreshtar per te bere ritin me gote.

Tentuan disa here me thirrjen e shpirterave te ndryshem por pa sukses, nga lodhja dhe neveria e pritjes se gjate per kontakt me ndonje shpirt, njeri prej shokeve te ketij studenti filloj te flas fjale te ndyra, ti ofendoj shpirtrat pa pushim.

Te gjithe kishin heq dore nga riti dhe ishin ulur ne pjesen tjeter ne po te njejten dhome, gota ishte ende ne gjendje qetesie dhe nuk e kishin terheq goten nga tavolina, por e kishin lene ashtu si e kishin vendosur per rit, deri sa njeri ofendonte me fjale te pista tjetri me fjale sikur thoshte nuk ekzistojn, eshte rren etj etj.

Per nje çast fillon gota te leviz me shpejtesi dhe kahje te çorientuar, te gjithe u shukaten dhe ishin ngrite ne kembe per te shikuar se çfare po ndodh, kur pane goten se si levizte te gjithe u shtangen , pa pritmas gota fluturoj nga tavolina dhe u perplas per muri dhe u thy.

Qe prej asaj dite te gjithe kane mbetur me pasoja psikike edhe pse nuk i kishte ndodhur asgje me shume....

Kujdes kur therrisni krijesa prej botes se pa dukshme ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Thirrja e shpirtit te gabuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Paranormale :: Entitete-
Kërce tek: