Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Obama - Gjahu ne fantazma

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Obama - Gjahu ne fantazma   Sat Jan 01, 2011 1:01 pm

Obama - Gjahu ne fantome

Washington

Hoteli Hay-Adams ku familja Obama ka zgjedhur si rezidence deri ne marrje te pallatit Shtepia e Bardhe, eshte e pushtuar nga nje fantazem.

Sipas legjendes, hoteli eshte i "banuar" nga nje fantazem e gruas se Henry Adams - shkrimtar dhe pasardhes i presidenteve amerikane John Adams dhe John Quincy Adams - qe kane banuar ne kete hotel.

Gruaja depresive ka bere vetvrasje ne 1885.

Fantazma e trishtuar i bene vizite nderteses luksoze çdo here ne muajin dhjetor, rreth dates kur ajo kishte bere vetvrasje.

Personeli i Hey-Adams betohet qe kane pare se si dyerte e dhomave mbyllen dhe hapen pa ndonje shpjegim apo kur radio leshohet vetvetiu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Obama - Gjahu ne fantazma
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Paranormale :: Entitete-
Kërce tek: