Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zerat qe u degjuan 15 km nen toke

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TracK

avatar

Numri i postimeve : 110
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Zerat qe u degjuan 15 km nen toke   Sat Jan 01, 2011 5:41 pm

Zerat qe u degjuan 15 km nen toke

Ne Sibiri e shpuan token afer 15 km per kerkim (hulumtim).
Donin te kontrollonin pllakat tektonike te Tokes, per te bere nje parashimi per rreshqitjen e ketyre pllakave.
U leshuan shume aparate poshte, dhe nje prej aparateve qe u leshuan ishte edhe aparati per inçizim...Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zerat qe u degjuan 15 km nen toke
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Paranormale :: Entitete-
Kërce tek: