Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shtepia e kuqe ne DURRES!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TracK

avatar

Numri i postimeve : 110
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Shtepia e kuqe ne DURRES!   Sat Jan 01, 2011 7:35 pm

Shtepia e kuqe ne DURRES!Eshte nje shtepi e vjeter ne Durres e cila eshte e lyer me te kuqe….. Pronari i asaj shtepie kerkon ta shesi, madje dhe shume lire sepse mendon se ajo shtepi eshte e poseduar nga fantazma dhe demon qe kushdo qe hyn brenda degjon zera dhe sheh fenomene paranormale ……

Ka persona qe kane qene qene ne ate shtepi dhe qe kane degjuar keto zera dhe keto fenomene te cuditshme… Adresa eshte prane spitalit dhe te gjithe ata qe jane kurioza mund te shkojne … ajo shtepi nuk ka ndryshuar qe nga krijimi …. Dhe ne ate shtepi kane ndodhur shume cudira.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shtepia e kuqe ne DURRES!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Paranormale :: Entitete-
Kërce tek: