Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Disa Foto Te UFO-ve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TracK

avatar

Numri i postimeve : 110
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Disa Foto Te UFO-ve   Tue Dec 28, 2010 8:33 pm

Disa Mjete te pa IndetiFikuara "UFO"Forma e nje "ALIENI" Ne siperfaqen e Tokkes.Nese dikush shkon ne vendin ku gjendet Vishudda chakra ne europe do te shfaqen vizione (nje nder vizionet e njohura eshte rrota e shkateruar nga luftat e shumta ne europe).Eshte thjesht komunikim direkt elektromagnetik me Token.Ndoshta projekti Blue Beam ka kopjuar kete komunikim te lashte te Tokes me njeriun.

Eshte sistemi i shenjte te cilit duhet ti nenshtrohemi.Ka po te njejtin ndertim sikurse sistemi i chakrave tek njeriu: Ka dy pole te kunderta polin verior magnetik dhe polin jugor magnetik te cilet veprojne me dy lloje te magnetizmave:pozitiv dhe negativ.Ata lidhin te gjtha chakrat e Tokes me polt magnetike te te Saj.

Krahas kesaj kemi vortekse pozitve dhe negative.

Ato negativet terhjekin cdo magnetizem rreth tyre...Andaj jane vende te vdekura,ku ndodhin fatkeqesi,ku ndalon se punuari teknologjia(Trekendeshi Bermudeve) nga valet elektromagnetike.
Ato pozitive te japin ideja,japin jete rreth tyre dhe gjalleri,lumturi,profeci apo dituri nepermjet sistemit me te persosur te arsimit ne Toke.

Njerezit e lashte kane patur te shenjte keto vende.

Dhe eshte bota bimore e Indise ajo qe jep shenja per magnetizma pozitiv ne tere Indine,qe ben Indine vizion ne syte e cdo hulmtuesit.Andaj ne Indi percjellja e diturise magentike (nepermjet dores,apo prekjes) nuk eshte edhe aq habitese.Eshte metoda qe ka mesuar deri tani Gaia njerezimit dhe paralelisht jane dy polet magnetike te Tokes qe mbajne ne jete gjithe kete bote te gjalle.

Ne jemi qelizat,dhe duhet te funksionojme paralelisht me sistemet e organizmit tone (Tokes).Andaj ne, njerezit si qenie astrale mund te gritemi ne sex kozmik!

Teoria e alieneve me duket me shume si cynim i idealizuar i egos femijerore, qe me thelle mendoj te kete nje baze krejt ndryshe nga e verteta ne publik dhe synimi diku tjeter, mbase per te fshehur te verteten e thjeshte para syve qe nuk duan te shohin.

Se paku nuk mund te gjykoj brenda disa sekondave,nje skene te larget,qe mund te jete me origjine materiale ose mund te jete e projektuar nga kombinimi i magnetizmave te malit,ujit,erres dhe drites.

E dime se si ndikimi direkt i drites ne sy (si element i jetes) aktivizon boten ''levizjet ujore te ajrit (prana)"

Mbase do kisha pranuar alienet te ishin emertuar me qenie spirituale pa materie dhe te kishin nje drejtim tjeter (jo modifikimin gjenetik tek njeriu). (modifikimin gjenetik e ka bere vete njeriu pa vetedije me ane te luleve psikotropike ne kerkim te ushqimit me te shendetshem).Apo popull i dimenzioneve me te larta.

Mali Everest,Mali Kailas,Moske,Piramida Madheshtore,etj jane gjithe keto nje nder chakrat me te medha te Tokes.Qe nese hulumtoni me kujdes ngjarjet e ufo-ve do te vereni qe ne te gjitha vendet duhet te kete vortekse qe projektojne...dhe 4 elementet e jetes te gershetuara...
ja edhe harta per 12 chakrat kryesore ne boteku do te vereni pse Anglia dhe Glastonburry jane vend i fenomeneve te Ufo-ve,pse piramidat jane nderuar ne pozicione te caktuara.

P.S.

Studjoni deri ne ''fund'' ligjet e Tokes, pastaj me hapa te sigurte ngjituni ne astrale duke ditur kush cka projekton.Se pastaj nuk dallon dot mjetin e projektimit me vete efektin e projektimit duke larguar shkakun dhe lidhjen e tij me eksperiencen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Disa Foto Te UFO-ve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Paranormale :: Ufologji-
Kërce tek: