Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fantazma ndjek Lady Gaga-n

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TracK

avatar

Numri i postimeve : 110
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Fantazma ndjek Lady Gaga-n   Wed Dec 29, 2010 11:49 am

Fantazma ndjek Lady Gaga-nLady GaGa beson se ajo është duke u torturuar nga një fantazmë e zemëruar.

Ajo sinqerisht beson se është duke u ndjekur nga një djalë i quajtur Ryan, i cili e ndjek atë kudo nga një vend në tjetrin, derisa ajo është në turne.

Një anëtar i ekipit të turneve të Lady Gaga's na deklaroi: “Ajo na ka treguar për muaj se ka një fantazmë mashkull, të quajtur Ryan, i cili shëtit botën me të.

“Ajo është mjaft e tmerruar nga ky shpirt, por më shumë se çdo gjë, ai po e bezdis, pasi nuk e lë vetëm asnjëherë.

“Ai nuk ka bërë ndonjë gjë të dhunshme apo të frikshme, por ajo është e frikësuar nga prania e tij. Ajo është person shumë shpirtëror dhe në një mendje me botën shpirtërore, ky është një hap shumë i largët, madje edhe për të”.

Burimi ynë vazhdon: “Ajo kontaktoi me fantazmën dhe organizoi një seancë, ku mund të komunikonte me të dhe i tha që të largohet.

“Ajo mblodhi të gjithë miqtë e saj gjatë vikendit në Belfast dhe mbajti një seancë për të folur me Ryanin, për të kuptuar se çka kërkonte. Ajo është e bindur se këtë e ka marrë si ogur të keq.

“Megjithëse shumica e miqve të saj ishin skeptikë, ata u pajtuan të marrin pjesë”.

Ndërkohë, Lady Gaga 24-vjeçare shkaktoi zemërim politik në Belfast në koncertin e saj të shtunën për Halloweenin, duke mbajtur flamurin irlandez trengjyrësh në njërën dorë dhe duke ngritur gishtin e mesëm në dorën tjetër. Fansat e saj besnikë e quajtën vendimin e saj si “të papërshtatshëm” dhe “të neveritshëm”."Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fantazma ndjek Lady Gaga-n
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Paranormale :: Entitete-
Kërce tek: