Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Programi qe ju tregon gjithçka mbi kompjuterin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Programi qe ju tregon gjithçka mbi kompjuterin   Wed Dec 29, 2010 12:43 pm

CPU-Z eshte një program mjaft i njohur që ofron një shumëllojshmëri infosh të sistemit. Modelin e procesorit, memorien Ram, skeda mëme si dhe kartën grafike. Versioni i fundit i disponueshëm eshte 1.53.1, i sapo publikuar.

CPU-Z eshte falas dhe nuk modifikon asnjë rregjister te sistemit, por krijon te gjitha preferencat një file .ini qe ruhet ne momentin e ekzekutimit. Me poshtë keni adresat për shkarkim si për versionet 32 bit dhe atë 64.


Official website of Cpuz

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Programi qe ju tregon gjithçka mbi kompjuterin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: PC :: Gjithcka reth Pc-s-
Kërce tek: