Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ritual që dikush të ju dojë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TracK

avatar

Numri i postimeve : 110
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Ritual që dikush të ju dojë   Thu Dec 30, 2010 6:19 pm

Ritual që dikush të ju dojë

Ky është një ritual çifut, është përdorur nga hebrenjtë e Marokut në një rajon të quajtur "Mogador" ose "Essaouira".

Në këtë ritual punën do ta bëjë një Xhind dhe do të ndikoi te viktima juaj që ai/ajo te ju dojë.

Ky ritual nuk kërkon asnjë mjet apo përbërsë por vetëm vullnetin tuaj.

Pjesa e parë është në hebraisht dhe pjesa e dytë është në arabisht

Duke e parë viktimën tuaj thuani : "Rokyamine, Aâtyaline , Bartakiline , Sarkâine , Aârchaline , Aârboudine , Kousaîne , Tawakale bi jalbi man nadarate ilayhi Aâyni bi haqine wa alkate Aâlayka Mahabatoune Minni"

Rituali funksionon por, ta keni parasysh se mund të keni edhe pasoja.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ritual që dikush të ju dojë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: