Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Të folurit me Kafshët

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TracK

avatar

Numri i postimeve : 110
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Të folurit me Kafshët   Thu Dec 30, 2010 7:13 pm

Si të flisni me kafshët.

Gjërat do t'ju duhet

* Një Kafshë
* Mendja juaj e qart

Së pari të gjeni një kafshë që ju dëshironi të bisedoni.

Shikoni në sytë e saj, të qartë dhe mendjen tuaj.

Paramendoni një linjë të energjisë nga zemra juaj dhe që e lidh atë me zemër të kafshëve '

- Dërgo ndjenjat e dashurisë dhe miqësisë me të. Kështu kafsha do te kuptoj qe ju nuk keni asnje
qëllim të ligë për këtë qe po bëni dhe nuk po përpiqeni qe ta kontrolloni atë.

Pastaj, të imagjinojmë një linjë të energjisë nga trurin tuaj që e lidh atë të trurit të
kafshëve '

- Ju pastaj mund të dërgoni mendimet për atë kafshe për aq kohë sa ju të mbani kontaktin me sytë
e kafshëes duke e i mbajtur linjat e energjisë të forta . Kjo nuk do të funksionojë nëse ju përpiqeni të përdorni atë për të keqen.

Sepse nuk do te mund ti fshihni ndjenjat tuaja edhe sikur ato te mos jene për atë kafshë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Të folurit me Kafshët
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: