Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ritual per Hakmarrje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Ritual per Hakmarrje   Fri Dec 31, 2010 12:42 am

Ritual për Hakmarrje
(Lloji i magjise : magji e zeze)

Para se të gjitha që kjo të ketë efekt dhe te realizohet duhet që personi në pyetje të ju ketë bërë juve diçka që ju të hakmarreni.

Materiali:

-Një fletë letre e bardhë

Kjo magji nuk është e komplikuar mbi një fletë letre vizatoni një pentagram, madhësia e pentagramit nuk ka rëndësi, në qendër të pentagramit shënoni fatin (llojin) e hakmarrjes.

Duhet të mendoni shumë fort dhe të vizualizoni personin në kokë duke bërë pentagramin dhe duke shkruar llojin e hakmarrjes.

Pas shkrimit duhet të veni sipër disa pika gjaku tuaj, palosja të bëhet në 4 dhe të mbahet fleta si ditën dhe natën nën jastëkun tuaj deri sa të ketë efekt, mos humbisnii shpresën.

Nëse pas një muaji ajo nuk ka efekt duhet të përsëritet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Ritual per Hakmarrje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: