Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ritual per te Larguar nje Zakon Te keq

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Ritual per te Larguar nje Zakon Te keq   Fri Dec 31, 2010 12:46 am

Për të hequr qafe një zakon të keq ...
(Lloji i magjise : magji e bardhë)

Materiali i nevojshem

- Një copë letër
- Laps

Nën dritën e hënës në rënie, së pari të shkruani një copë letër atë që ju doni të dorëzoni. Pastaj ndani fletën në dysh. Përsëriteni këtë gjest 3 herë. Pastaj, merrni letren dhe futeni në tokë.
Për të përfunduar thuani këto fjalë:

"Duke i lutur Hënës kur ajo është në rënie,
probleme që unë vuaj, do të hiqet
ajo që më shkakton dëm tani është robruar
shumë larg nën tokë. "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Ritual per te Larguar nje Zakon Te keq
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: