Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ritual që të tërheqni dikë drejt jush

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Ritual që të tërheqni dikë drejt jush   Fri Dec 31, 2010 1:07 am

Ritual që të tërheqni dikë drejt jush
(Lloji i magjisë:e bardhe)

Rituali është i thjeshtë dhe funksionon, në qoftë se ne koncentrohemi mirë.

Si të tërheqni dikë drejt jush? (Duhet të praktikohet jashtë dhe personi në fjalë duhet të jetë jo shumë larg nga ju)

Së pari meditoni në një vend të lartë dhe të hapur mirë, të ndjeni ajrin e pastër dhe të freskët në ju.
Pastaj lirojeni mendjen tuaj.Mos mendoni asgjë tjetër, vetëm për personin që ju e shihni normalisht në largësi.

Pastaj koncentrohuni në qëllimin tuaj.Fiksoni personin pastaj thoni:

"Me anë kohës dhe hapësirës
që (emri i personit)
Të më vjen pa lënë gjurmë "

Atëherë duhet të ndodhë diçka jonormale.

Në fund ju do të shihni personin që vjen drejt jush, pa e ditur arsyen e vërtetë.

E testuar dhe funksionon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Ritual që të tërheqni dikë drejt jush
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: