Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas   Fri Dec 31, 2010 1:12 am

Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Merni nje gjuhe Dreri dhe mbusheni me misra pasi ta keni bere kete,gjuhes ngulini gjilpera dhe mbeshtilleni me nje leter kartoni dhe lidheni ne forem kryqi me fjongo njgyre jeshile dhe te kuqe. Vendoseni rreze nje peme afer vendit ku rri personi qe doni ti beni magji.

Gjuha-- Tregon te folurin

Misri --Eshte nje oferte ndaj zotave

Gjilperat --Vendosen ne gjuhe sepse ate person e beni te mos flase pra te pushoje se theni dicka qe ju nuk doni.

Ngjyra e Kuqe --Simbolizon fuqine

Ngjyra jeshile --Simbolizon suksesin

Kujdes!! Mund te kete pasoja mbi ju ose dike tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: