Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ritual për kthimin e dashurisë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Ritual për kthimin e dashurisë   Fri Dec 31, 2010 1:15 am

Ritual për kthimin e dashurisë

Ky është një ritual që nuk është shumë i vështirë. Plus mjafton material i thjeshtë për të gjetur që të realizohet.

Së pari ju shkruani emrin e plotë të personit në një qiri të kuq.

Pastaj shpojeni çdo shkronjë me një gjilpërë.

Ndizeni qirin dhe qëndroni në dhomë derisa të mbaron qiri.

Edhe diçka: të bjeni në gjumë deri sa qiri të digjet, energjia juaj do të shkojë drejt ritualit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Ritual për kthimin e dashurisë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: