Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ritual per te larguar shpirterat e keqinj nga shtepia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Ritual per te larguar shpirterat e keqinj nga shtepia    Fri Dec 31, 2010 1:22 am

Ritual per te larguar shpirterat e keqinj nga shtepia

Nese nuk ndjeheni rehat ne shtepine tuaj atehere ju kisha propozuar kete magji:

zgjoheni rreth ores 4:00 sepse ne ate kohe levizin shpirtrat e mire dhe thoni 250 here AL MOMINO fjale magjike qe zgjon shpirtrat e mire dhe ateher shtepia juaj do te jete e mbrojtur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Ritual per te larguar shpirterat e keqinj nga shtepia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: