Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Largimi i nje semundje dhe kalimi te nje tjeter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Largimi i nje semundje dhe kalimi te nje tjeter   Fri Dec 31, 2010 1:24 am

Largimi i nje semundje dhe kalimi te nje tjeter

Marrim nje farcolete dhe te ne hedhim kripe
Me pas shkojme te personi qe do sherojme .
E mbledhim farcoleten ne forme topi dhe e veme ne vendin qe do sherojme psh:
Nqs personi eshte me reumatizem kripen ne forem topi e vendosim te kembet e tija dhe e levizim ne forem kryqi duke thene "AI QE PERSIPER KETE KRIP KALON SEMUNDA ATIJ I SHKON".
E perserissim 3 here kete gje dhe me pas topin e kripes e hedhim ne nje kryqezim rrugesh dhe i pari qe e kapercen e merr dhe i ngjitet semundja duke sheruar tjetrin.
Mund te perdorni dhe objekte te tjera une nuk e di se ke.
(Eshte magji shume e vjeter mua ma ka treguar nje plake qe tani nuk jeton me)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Largimi i nje semundje dhe kalimi te nje tjeter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: