Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ritual për parashikimin e se ardhmes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Ritual për parashikimin e se ardhmes   Fri Dec 31, 2010 1:28 am

Parashikimi i se ardhmes me flakën e një qiriri


Flaka e një qiriri të ngarkuar magjikisht mund të të plotësojë një dëshirë ose mund të të zbulojë të ardhmen.

Për këtë lyej një qiri të ri të bardhë me një pikë vaj ulliri dhe mendo për një pyetje ose dëshirë. Vendose qiririn në një qirimbajtëse dhe ndize. Vështroje flakën dhe mendo për dëshirën tënde.

Flaka do të të përgjigjet kështu: Një flakë e rregullt do të thotë që dëshira jote të plotësohet lehtë.

Në qoftë se flaka së pari digjet në mënyrë të rregullt, pastaj lëshon shkëndija, por pas kësaj digjet prapë në mënyrë të rregullt, dëshira jote do të plotësohet; megjithatë do të ketë një pengesë.

Në qoftë se flaka bën zhurmë dhe fiket, ki kujdes, sepse në këtë kohë ka forca kundër teje. Përsërite këtë ritual një ditë tjetër për të parë nëse kanë ndryshuar gjërat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Ritual për parashikimin e se ardhmes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: