Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Paralajmrim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Paralajmrim   Fri Dec 31, 2010 11:24 am

Une Magjite nuk i praktikoj dhe them qe askush mos ti praktikoi se do keni pasoja te medha
Ne keto Magji i kemi postuar per tu vetmbrojtur prej tyre
Se kush praktikon magjine ai ka pune me djaje(Demon)
Duhet ta pranoj Djallin(Dreqin) si Zot te tij

Keto qe i kemi postuar funksionojne
Twisted Evil


Edituar për herë të fundit nga Admin në Fri Dec 31, 2010 11:26 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Re: Paralajmrim   Fri Dec 31, 2010 11:25 am

Admin shkruajti:
Une Magjite nuk i praktikoj dhe them qe askush mos ti praktikoi se do keni pasoja te medha
Ne keto Magji i kemi postuar per tu vetmbrojtur prej tyre
Se kush praktikon magjine ai ka pune me djaje(Demon)
Duhet ta pranoj Djallin(Dreqin) si Zot te tij

Keto qe i kemi postuar funksionojne
Twisted Evil

Por me mire Besoni Allahun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Paralajmrim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: