Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Entitete***

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Entitete***   Wed Dec 22, 2010 11:24 pm

KJO TEME DO JU MESOJ PER ENTITETE DHE GJERA TE TJERA INTERESANTE

Bloody Meri

KY ESHTE NJE SHPIRT I ZI QE E KANE VRARE POR EDHE PASI VDIQ AJO VAZHDONTE TE HAKMERREJ DUKE I VRARE ATA QE E THERRISNIN KJO LEGJENDE NJIHET EDHE NGA FEMIJET. DUKE E PRAKTIKUAR KETE NUK DO KENI ASGJE TE MIRE

THIRRJA

THIRRJA E BLOODY MERIT NDRYSHON NJE NGA KETO THIRRJE ESHTE KESHTU
DUKE NDEZUR NJE QIRI DHE DUKE SHKRUAR EMRIN E SAJ ME BUZKUQ NE PASQYRE DHE DUKE THENE EMRIN E SAJ

PASOJAT

PASOJAT E KESAJ THIRRJEJE JANE QE NE FUND AI QE E THERRET NUK DO JETOJ ME
JA NJE VIDEO QE E TREGON KETE


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Bloody meri   Wed Dec 22, 2010 11:25 pm

Nuk eshte bash sic e ka qit ne video per mirekuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Entitete***
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Paranormale :: Entitete-
Kërce tek: