Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Mistere

 
Asnjë mesazh i ri

Enigma

EnigmaSekrete, ngjarje misterioze, historia e botes, origjina e jetes, civilizime te zhdukura..
1819Mon Jan 17, 2011 9:56 pm
arianaks Vdekje misterioze e shpendëve në Angli
Asnjë mesazh i ri

Konspiracion

KonspiracionTeori konspirative, rendi i ri boteror, globalizmi, komplote, manipulim, shoqeri sekrete..
1111Sat Jan 01, 2011 5:21 am
TracK Celular qe ne vitin 1928...?
Asnjë mesazh i ri

Mitologji

MitologjiFenomene te pashpjegueshme qe krijuan legjenda dhe mite ne mendjen e njerezimit..
1316Sat Jan 01, 2011 1:12 pm
TracK Historia e shkruar, miti dhe mitologjia

Paranormale

 
Asnjë mesazh i ri

Ufologji

UfologjiJashtetokesore, aliene, objekte fluturuese te paidentifikuara, ufo, rrathe ne grure..
2424Tue Dec 28, 2010 8:33 pm
TracK Disa Foto Te UFO-ve
Asnjë mesazh i ri

Parapsikologji

ParapsikologjiPsikokinezi, psikometri, telepati, radiestezi, shikim ne distance, ksenoglosi, autoskopi..
1616Sat Jan 01, 2011 2:46 pm
TracK CARL JUNG (1875-1961)
Asnjë mesazh i ri

Entitete

EntiteteKrijesa, hije, fantazma, engjuj, demon, shajni, poltergeist, spiritizem, eksorcizem..
1617Sat Jan 01, 2011 7:54 pm
TracK Njeriu-flutur

Okultizem

 
Asnjë mesazh i ri

Spiritualitet

SpiritualitetMisticizem, metafizike, gnose, hermetizem, budizem, taoizem, joga, meditim, kabalah..
810Mon Mar 07, 2011 1:26 pm
fenix Religjioni dhe Spiritualiteti
Asnjë mesazh i ri

Simbolike

SimbolikeSimbole te shenjta apo blasfemuese, shifra te mallkuara apo fatsjellese, shenja okulte..
66Fri Dec 31, 2010 10:56 pm
TracK Objektet fatsjellese
Asnjë mesazh i ri

Magji

MagjiMagjia mbinatyrore, shtrigeri, praktika okulte, llojet, ritualet dhe mbrojtja prej saj..
2123Sat Jan 01, 2011 9:41 pm
Admin A besoni ne boten e padukshme?

Ezoterizem

 
Asnjë mesazh i ri

Enderra

EnderraEnderra, vizione, interpretimi, llojet e tyre, kuptimi dhe lidhja qe ka me realitetin tone..
67Sun Jan 02, 2011 1:15 pm
TracK Ëndrrat Epike
Asnjë mesazh i ri

Astrologji

AstrologjiAstrologji, horoskop, ylldija, interpretimi i konstelacionit të yjeve dhe ndikimi i tyre..
1112Sat Jan 01, 2011 12:18 pm
Admin Horoskopi i te famshmeve
Asnjë mesazh i ri

Profeci

ProfeciTarot, numerologji, parashikimi i së ardhmes, leximi i dorës, profeci, fallë, supersticione..
1214Sat Jan 01, 2011 2:34 am
Admin Parashikimi me lavjerres!

Islam

 
Asnjë mesazh i ri

Gjithcka reth islamit

Gjithcka reth islamitHistori Islamike,Filma islamik,Kurani Fisnik ....
3535Wed Jan 05, 2011 9:37 pm
Admin Djaloshi dhe Namazi

PC

 
Asnjë mesazh i ri

Gjithcka reth Pc-s

Gjithcka reth Pc-sPrograme,Tutoriale,3D design,Developing,Visual effects......
11Wed Dec 29, 2010 12:43 pm
Admin Programi qe ju tregon gjithçka mbi kompjuterin

Kerkesat

 
Asnjë mesazh i ri

Kerkesat e Juaja

Kerkesat e JuajaJu mund te jepni kerkesat e juaja ketu reth PC,Magjise,Ufologji-se,Reth Islamit ETJ...
00

Reklamoni Faqen Tuaj

 
Asnjë mesazh i ri

Ketu reklamoni faqen tuaj

Ketu reklamoni faqen tuajReklamimi i website-ve,page,blogs etj...
00
Galaxy-KS Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 211 artikuj
Forumi ka 18 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri detektivi
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 12 më Tue Sep 24, 2013 2:47 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Admin ][ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur