Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ritual për të realizuar një dëshirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TracK

avatar

Numri i postimeve : 110
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Ritual për të realizuar një dëshirë   Thu Dec 30, 2010 6:52 pm

Ritual për të realizuar një dëshirë

Ky ritual është i fuqishëm por vlen vetëm për një dëshirë, për arritjen e dëshirës së dytë duhet të përsëritet.

Bëhet fjalë për katrorin magjik "Esau" ku ju do të shihni se ai do të jep rezultatet të mahnitshme.

Ju duhet të merrni disa pika gjaku nga dora jote e majtë dhe t’a shkruani me dorën tënde të djathtë mbi një letër bosh sikur në foto:pastaj t'a mbani me vete deri sa dëshira juaj të bëhet realitet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ritual për të realizuar një dëshirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: