Galaxy-KS
Regjistrohuni 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ritual për largimin e një personi negativ

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 22/12/2010

MesazhTitulli: Ritual për largimin e një personi negativ   Fri Dec 31, 2010 1:34 am

Largimi i një personi negativ

Mjete:

- Një copë letër e bardhë
- Një enë plastike
- Ujë burimi
- Një zarf të bardhë

Rituali duhet bërë kur hëna është duke u larguar.

Shkruani emrin e personit larg në një letër të bardhë, pastaj e vendosni atë në një zarf të bardhë dhe pastaj zarfin e futeni në një enë plastike, duke e mbushur enën plastike me ujin e burimit.

Duke thënë tri herë:

"Unë dëshiroj që (emri i personit)
Të zhduket nga jeta ime
Që ndikimi i tij të burgoset në akull
Dhe asnjë fatkeqësi të mos i ndodh"

Vendosni enën në frigorifer, duke thënë :

"Kjo dëshirë e imja u bëftë realitet"

Pas tri ditësh, ena duhet hequr nga frigoriferi dhe futeni diku në tokë ose boshatiset përmbajtja e saj në tualet dhe kur të lëshohet uji duhet thënë :
"Ashtu u bëftë "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://galaxy-ks.n-stars.org
 
Ritual për largimin e një personi negativ
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Galaxy-KS :: Okultizem :: Magji-
Kërce tek: